Skip Navigation LinksAnaSayfa > Haberler

DKMP 10. Bölge Müdürü Hasan Başyiğit Karabük’te Paydaş Kurumları Ziyaret Etti…

Şubat 20, 2020

Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10. Bölge Müdürü Hasan Başyiğit Karabük’te paydaş kurumları ziyaret etti.


İlk olarak Karabük Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Orman Fakültesi Dekanı Prof.Dr. İzzet Açar’ı ziyaret eden Hasan Başyiğit, Karabük Üniversitesi ile 10.Bölge Müdürlüğü işbirliğince gerçekleştirilecek projeler ile alakalı istişare ettiler. Ziyarette 10. Bölge Müdür Yardımcısı Melikunnas Özkaya, Avcılık ve Yaban Hayatı Şube Müdürü Suat Açıkgöz,Karabük Üniversitesi Orman Fakültesi Orman Mühendisliği Bölüm Başkanı Doç. Dr.Ufuk Coşgun hazır bulundu.


Hasan Başyiğit ve beraberindeki heyet ardından Karabük Üniversitesi Orman Fakültesi Orman Mühendisliği Bölümü’ nü ziyaret ettiler. Bölüm başkanı ve öğretim üyelerinin hazır bulunduğu ziyarette karşılıklı işbirliği yapılabilecek konular ve korunan alanlar ile ilgili fikir alışverişinde bulundular.


Son olarak Karabük İl Jandarma Komutanı J. Kd.Albay Ali Sefa Yılmaz’ı makamında ziyaret eden 10. Bölge Müdürü Hasan Başyiğit’in ziyaretlerinde Komutan Yardımcısı J. Kd. Alb. Mustafa Kuraş’ta hazır bulundu. Yapılan görüşmelerde kaçak avcılıkla mücadele konularında istişarelerde bulunuldular.